Hlavná stránka Sortiment

Sortiment

Výrobe prevádzkových kvapalín sa venujeme už vyše dvadsať rokov. Hlavným zameraním výroby je vlastná značka prevádzkových kvapalín, olejov, mazív a autokozmetiky DYNAMAX. Okrem toho máme za sebou množstvo úspešných projektov v rámci výroby kvapalín pod značkou nášho zákazníka.Náhradné diely

Našu ponuku tvorí niekoľko stoviek renomovaných značiek náhradných dielov, prevádzkových kvapalín, autokozmetiky, príslušenstva, náradia a mnohé iné...

DYNAMAX

Samozrejmosťou je aj naša vlastná značka DYNAMAX so schváleniami výrobcov automobilov. Chladiace kvapaliny DYNAMAX sú jednotkou na našom trhu v rámci obľúbenosti a používania.

Prevádzkové kvapaliny

V tejto skupine sa radíme medzi lídrov na trhu. Vrátane ďalších renomovaných značiek predáme každý rok na Slovensku vyše 17.000 ton týchto kvapalín.

Autokozmetika

Je súčasťou tejto firmy od samotného začiatku. Okrem značky DYNAMAX sme výhradným distribútorom talianskeho výrobcu ATAS – ich produkty pod názvom PLAK sa na Slovensku stali synonymom čističov na palubnú dosku.

Príslušenstvo

Všetko potrebné pre interiérovú, exteriérovú a povinnú výbavu každého motoristu.

Do dielne

Náradie a vybavenie špeciálne na opravy automobilov, ako aj univerzálne náradie potrebné do každej dielne.

V ponuke je takisto garážové vybavenie v podobe diagnostík, zdvihákov, pneuservisného vybavenia a mnohé iné s možnosťou výhodného financovania.